Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere instagramda beğeni sayınızı arttırabilmeniz hakkında bi kaç tiyo vereceğim. İnstagramda paylaştığınız fotoğraflara gelen beğeni sayısı ne kadar güçlü bir hesaba sahip olduğunuzu gösterir eğer bu beğeniyi doğal yollarla yapamıyorsanız belli başlı yolları izleyerek beğeni sayınızı arttırabilirsiniz. Unutmayın bu işlemde tıpkı diğerleri gibi zaman alacaktır yeterki siz beklemeyi bilin ve sabırlı olun.
    İnstagramda paylaştığınız bir fotoğrafa gelen beğeni sayısı takipçileriniz ne kadar aktif olduğunu gösterir yani şöyleki sizi ne kadar fazla insan takip ederse o kadar fazla beğeni  gelir bu yüzden takipçi sayınızı yükseltmeye özen gösterin bu konu hakkında diğer makalelerimizi inceleyebilirsiniz. Evet arkadaşlar beğeni almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bir diğer kısımda doğru hastagları seçmektir yani paylaştığınız fotoğrafla seçtiniz hastag uyumlu olmalı mesala güneşin fotoğrafını çekip  “hava çok soğuk” yazarsanız bu olay insanlara mantıksız gelir ve fotoğraflarınızı beğenmezler ama unutmayın bu hastaglarden en fazla otuz tane seçebilirsiniz o yüzden seçeceğiniz hastaglara dikkat edin. Buraya kadar herşeyi doğru yaptınız fakat hala beğeni gelmiyor mu? O zaman paylaştığınız fotoğraflarda sıkıntı vardır.

şifresiz beğeni

Çektiğiniz her fotoğrafı paylaşmamaya özen gösterin sadece aralarından en beğendiklerinizi ve çekim kalitesi yüksek olanları yayınlayın. Diyelim ki hepsini beğendiniz ve hepsinin çekim kalitesi yüksek böyle bir durumda bütün fotoğrafları bir anda paylaşmayın eğer hepsini paylaşırsanız bir çok fotoğraf çok az sayıda beğeni alacaktır kendinize belli bir zaman aralığı ayarlayın mesela günde bir ve ya iki kez gayet ideal bu seçtiğiniz zamanlarda yalnız bir tane fotoğraf paylaşın. Evet arkadaşlar bunları yaptığınız zaman muhtemelen beğeni sayılarınız artacaktır ama eğer beklemek istemiyorsanız Şifresiz Beğeni hizmeti veren bir çok site var, bu siteler size günlük ya da haftalık krediler verir bu kredileri kullanarak beğeni sayılarınız arttırabilirsiniz.

şifresiz beğeni hilesi 2019


    Bu dediklerimi uygularsanız zamanla insanlar size alışmış olacak ve fotoğraflarınız beğenmeye başlayacaklardır. Onlara kötü davranmayın unutmayın her bir takipçi velinimettir. Yukarıda bahsettiğim beğeni uygulamalarını kullanmanızı pek önermiyorum çünkü böyle sosyal ağlarda organik yollarla yapılan her türlü faaliyet daha önemlidir ama yinede kullanmak sizin bileceğiniz iş hepinize iyi günler kalın sağlıcakla.